Aktualności

IV Niedziela Zwykła 28.01.2024r.

IV Niedziela Zwykła 28.01.2024r.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach naszych parafian. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę, życzliwe przyjęcie, świadectwo wiary, jak również za złożone z tej racji ofiary, które w części będą przeznaczone na opłaty związane z funkcjonowaniem plebanii. 

 1. Od poniedziałku Msze święte będą odprawiane o godz. 7:00 i 17:00.
 2. W piątek (2 lutego) – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu przeżywamy także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte będą o godz. 7:00, 9:30 i 17:00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Składka przeznaczona będzie na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca dlatego od godz. 16:00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi świętej.
 3. Z racji pierwszej soboty od godz. 8.15 odwiedzimy chorych z Komunią świętą.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 8:00 zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy następujące osoby: Serwa Lucyna, Kmiecik Anna, Sendra Justyna, Węgrzyn Malwina.
 6. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie redakcję „Dobrego Pasterza”. 
 7.  W liturgii Kościoła obchodzimy:
 • w środę – wsp. św. Jana Bosko,
 • w sobotę – wsp. św. Błażejana każdej Mszy św. poświęcenie jabłek, natomiast na wieczornej Mszy św. błogosławieństwo gardeł świecami św. Błażeja. Serdecznie zapraszamy. 
 1. Na stolikach przy wyjściu z kościoła są do zabrania bezpłatne egzemplarze prasy katolickiej.
 2. Dyrekcja naszej szkoły informuje, że w dniach od 12 do 23 lutego br. będzie trwał nabór uczniów do przedszkola, natomiast do klasy pierwszej nabór rozpocznie się 4 marca br. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły.
 3. Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych, opieki naszych Świętych Patronów
  i wszelkiego dobra. Niech Bóg Wam błogosławi.
Udostępnij